Vi i kirken vil invitere alle 1.klassingene på Hana til «Førsteklasses» klubb i Hana Kirke.
Vi i kirken vil invitere alle 1.klassingene på Hana til «Førsteklasses» klubb i Hana Kirke.
Hva som skjer på Førsteklasses klubb.
På klubben, har vi det kjempekjekt og gjør mye forskjellig. Vi kan leke både ute og inne, lage hobbyting, bygge med lego og klatre i klatreveggen. Det blir også en samling der vi synger, hører en fortelling fra bibelen og en god matpause.
Klubben går over tre onsdager i september og søndag 25. september kl.11.00 blir det utdeling av skattekiste og en barnebibel til alle «Førsteklasses».
Foreldre, søsken, faddere og besteforeldre er ekstra velkomne til å bli med å på utdelingen.

Samlinger:
7. september kl.14.00–16.00
14. september kl.14.00–16.00
21. september kl.14.00–16.00
25. september kl.11.00-12.00 Da er det familiefest i kirken med drama, dans og barnekor. Der blir det utdeling av skattekiste og barnebibel. Etter festen er det kjekke aktiviteter og middag i kirken for de som ønsker. Foreldre, søsken, faddere og besteforeldre ekstra velkomne til å bli med å på utdelingen.
Mvh.
Åslaug Lindland (trosopplæringsleder)

Info til foresatte:
- Påmelding innen 5.sept: PÅMELDING
- Aspervika skole: Hvis det er ønskelig, så kan vi komme og hente de barna som går på SFO på Aspervika skole kl.13.30 så går vi sammen til kirken.
- Hana og Iglemyr skole: Det blir for langt for barna som går på Iglemyr og Hana skole å gå. Fint hvis dere foreldre kan dele på kjøringen. Gi beskjed om vi skal ordne skyss.
- Fleksibel slutt: Barna kan hentes i kirken mellom 16.00-16.30.
- Lyst å bli med? Hvis noen foreldre har lyst å bli med å hjelpe, gi beskjed.
- Allergi/tilrettelegging: Gi beskjed om allergier/tilrettelegging.
- Pris: Vi trenger en egenandel til dekking av mat og hobbymateriell.
13.30 Barna hentes på skolen/SFOen
14.00: Velkommen og Mat
14.30: Samling
14.50: Frilek med kjekke aktivitetsgrupper
16.00-16.30 Fleksibel slutt og henting.
MELD DEG PÅ